CYN Bilişim Teknolojileri

30 Saate Kadar Kesintisiz Kullanım Süresi Sunan Haylou T19 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Hayatımıza girmesinin üzerinden çok uzun yıllar geçmese de kısa süre de günlük aktivitelerimizi hem daha kolay hem de daha keyifli hale getiren kablosuz kulaklıklar, her yaştan insan tarafından oldukça rağbet görüyor.

Alternatifler çoğaldıkça, farklı marka ve modelde satışa sunulan onlarca ürün arasından doğru kablosuz kulaklığı seçebilmek ise tüketici açısından kafa karıştırıcı bir hal almış durumda.

Hal böyleyken bizler de yazımızda, uygun ücretle yüksek performans gösteren Bluetooth Kulaklık arayışında olanların işini bir miktar kolaylaştırmak istedik.

Gelin hep birlikte kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için işlevsel özelliklerle donatılan Haylou T19 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklığın sahip olduğu tasarıma ve teknolojiye biraz daha yakından bakalım.

Haylou T19 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık Ürün İncelemesi

30 saate varan uzun şarj süresi, isteğe bağlı olarak kablolu veya kablosuz şekilde şarj edebilme özelliği ve sadece 4gr’lık ultra hafif ağırlığıyla Haylou T19, gün boyunca pek çok farklı aktivitenize kolayca eşlik edebilecek biçimde tasarlanmış.

Qualcomm Flagship Chipset ve Bluetooth 5.0 ile stabil bir bağlantı sağlayan T19 ile müzik dinlemenin yanı sıra video izlemek ve oyun oynamak da oldukça kolay ve keyifli.

Oyun modunda hızlı tepki veren ve gecikme olmadan sesi iletebilen Haylou T19’un ses performansı, oyun meraklılarını oldukça tatmin edecek nitelikte.

Çağrı boyunca gelen ve giden sesi en iyi şekilde iletmek için geliştirilen yüksek kaliteli mikrofona sahip olan Kablosuz Bluetooth Kulaklık, müzik severlerin çok seveceği bir özelliği de sahip.

Dinleme sırasında kulaklık çıkartıldığında şarkıyı otomatik olarak durdurması, tekrar takıldığında ise otomatik olarak çalmaya devam etmesi, ürünü son derece cazip kılıyor.

İki kulaklık arası kusursuz geçiş sağlayan T19 aynı zamanda ister çift ister tek kulakla kullanabiliyor.

Çalmayı durdurabileceğiniz / devam ettirebileceğiniz , şarkıyı atlayabileceğiniz , ses seviyesini değiştirebileceğiniz yan düğmeler aracılığıyla,  kulaklığınızı sürdürdüğünüz aktiviteye göre kolayca kontrol etme şansınız var.

Android ve IOS telefonlarla da uyumlu olan kulaklıkların en modern kodekler aptX’e ve AAC HD’ye sahip olarak geliştirilmesinin, gecikmeden net ses sağlanması noktasında oldukça etkili olduğu çok açık.

Ayrıca gövde üzerinde gürültü giderme özelliğine sahip dört mikrofon bulunuyor.  

Kulak içi kullanım özelliğiyle satışa sunulan ürünün, hareketlerin işlevselliğini özelleştirebileceğiniz ve hem kulaklıkların hem de şarjın durumunu kontrol edebileceğiniz kendi uygulamaları da mevcut.

Daha iyi bir sinyal aralığına sahip olan pil dostu Bluetooth 5.0 teknolojisi, kulaklığı bir telefonla eşleştirmeyi çok daha kolay hale getirmiş durumda.

Şarj işlemi ise USB Type-C konektörü üzerinden gerçekleştiriliyor. 

Sonuç: Amerikan Apple’ından açıkça ilham aldığı görülen yeni TWS Haylou T19 kulaklıkları fiyat performans bakımından ele aldığımızda, rahatlıkla oldukça başarılı bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Diğer kablosuz kulaklıklardan temelde farklı olan unsur, kablosuz şarjın varlığı. Görünüm açısından basit ve şık, tasarım olarak kompakt ve oldukça hafif bir kulaklık olan T19’un performansı, kullanıcılar tarafından deneyimlenmeye kesinlikle değer .

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.