CYN Bilişim Teknolojileri

Her Zaman Hareket Halinde Olanlar İçin Üretilen Xiaomi IMILAB KW66 Akıllı Saat

Bugün sizler için Çin devi Lei Jun’un birçok alt markasından biri olan Ecological Chain’in ürettiği giyilebilir bir cihaz olan yeni Xiaomi IMILAB KW66’yı detaylı olarak analiz edeceğiz.

Xiaomi IMILAB KW66 Ürün İncelemesi

Xiaomi IMILAB KW66, koşu, futbol, ​​basketbol, ​​bisiklet, trekking, tırmanma, masa tenisi, yüzme de dahil olmak üzere toplam 13 sporu destekleyen gelişmiş bir donanıma sahip.

Fonksiyonları ve genel odağı ile daha çok bir fitness takipçisi olarak tasarlanan akıllı saat, oldukça geleneksel bir tasarıma sahip.

3D kavisli bir cam ekrana ve mat yüzeyli bir metal çerçeveye sahip olan ürün, ince, sportif ve modaya uygun tarzıyla hem erkeklerin hem de kadınların kullanılabileceği unisex bir görüntüde.

Silikon kayışlı Xiaomi Smart Watch, 45 * 45 * 10,8 mm ölçülerindeki gövde boyutlarıyla yaklaşık 44 g ağırlığında.

240 * 240 piksel çözünürlüğe ve saatin işleyişine tam bir genel bakış sağlayan 1,28 inç yuvarlak IPS 3D kavisli dokunmatik ekrana sahip olan ürün,  çinko alaşımlı kasası sayesinde son derece dayanıklı.

Bekleme modunda 30 güne, her zaman kullanımda olduğundan ise 15 güne kadar dayanan premium 340 mAh Li-Ion bataryası bulunan KW66, antrenmanı optimize eden 13 spor modu, Bluetooth 5.0, kalp atışlarını algılayan sensörlerin ve ivmeölçerin yanı sıra, bir kalp atış hızı ölçere de sahip.

IP68 sertifikasına sahip olan ürün yağmurdan, terden ve tozdan etkilenmiyor ve duşta, denizde veya havuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz düzeydeki su geçirmezlik özelliğiyle kullanıcısına oldukça konforlu bir deneyim yaşatıyor.

Ana ekrana uzun bir basışla ekran görüntüsünün değiştirilebilir veya kullanıcının uygulamaya giderek kişiselleştirilmiş bir görüntüyle kendi ekranını kolaylıkla oluşturabilir olması sebebiyle oldukça kullanışlı.

Ana menü kullanıcısına spor aktivitelerine başlayabilecek, kalp atış hızını izleyebilecek, günlük ilerlemeyi ve uyku istatistiklerini görebilecek, kronometreyi başlatabilecek, bildirimleri kolayca görebilme ve ayarlara zahmetsizce erişebilme şansı sunuyor.

Müziği doğrudan saatten kontrol etme imkanı bulunması ise egzersizlerini daha keyifli hale getirmek isteyenlere taktı sunacak nitelikte.

Xiaomi IMILAB KW66’yı akıllı telefona bağlanarak diğer uygulamalardan gelen aramaları, metin mesajlarını ve bildirimleri takip edebilmek de mümkün.

Sonuç: Egzersiz yaparken teknolojinin nimetlerinden yararlanmak isteyenler için tasarlanan Xiaomi IMILAB KW66,  fazla para harcamadan ekonomik fiyatlarla sahip olacakları güvenilir bir Smart Watch ararken küçük ekranı nedeniyle smartband tercih etmeyenler adına son derece cazip.

Sensörleri sayesinde aktiviteniz sırasında sizi sürekli izlemesi ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmasına ilaveten uzun pil ömrü,  su geçirmezlik ve dayanıklılık gibi niteliklerin ekonomik fiyat alternatifiyle tüketiciye sunulması, KW66’yı rakiplerinin bir adım önüne taşımış durumda.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.