CYN Bilişim Teknolojileri

IF ve Red Dot Awards ile Zirveyi Zorlayan HAKII

2017 yılında piyasaya sürülen HAKII’nin öncülü olan H Serisi, 100’den fazla ülkeye ulaşarak kullanıcılardan övgüler aldı.

Dünya çapındaki tüketicilere rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ses ürünleri sunmaya odaklanan HAVIT’in birinci sınıf bir ürün grubunu oluşturan H Serisiyle yakalanan başarı, iF ve Red Dot Awards gibi uluslararası tasarım ödülleriyle taçlandırıldı.

Marka tüketici üzerindeki olumlu etkisini,  günlük spor kültüründen ilham alarak, avangart tasarım, moda ruhu ve beklentileri aşma tavrı ile şekillendirdiği kablosuz kulaklık ve taşınabilir hoparlörleri ile sürdürdü.

HAKII Go1 Pro, HAKII Moon, HAKII Fit ve HAKII Time Bluetooth Kulaklıklar ile açık hava sporları yaparken, alışveriş yaparken veya seyahat ederken müziğin keyfini çıkarmak isteyenlere uzanan şirket, HAKII Mars ve HAKII Cheer Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör ürün gurubu aracılığı ile de meraklısına istediği her ortamda favori şarkılarını çevresiyle paylaşabilme imkanı sunuyor.

Hem genç neslin yaşam tarzına dinamik biçimde dokunan hem de yer yaştan müziksevere birinci sınıf dinleme deneyimi sunan HAKII, tüketicilere rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli alternatifler sunan güçlü bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.