CYN Bilişim Teknolojileri

Hakkımızda

CYN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

CYN Bilişim olarak bizler; güvenilir marka portföyümüz aracılığıyla müşterilerimize rakipsiz deneyimler yaşatma şiarıyla yol alırken, online alışveriş kültürünün tüm gereksinimlerini eksiksiz yerine getirmeyi öncelikli hedefimiz olarak belirledik.

2020 yılında yeni kurulmuş bir platform olsak da öncesinde sahip olduğumuz 12 yıllık sektörel deneyim sayesinde kısa sürede üretici, bayi ve son kullanıcı arasındaki tedarik zincirinin sağlam oyuncuları arasında yer almayı başardık.

Kişisel tutkumuzla beslediğimiz memnuniyet garantili hizmet anlayışımız çerçevesinde bir araya getirdiğimiz dinamik ekibimiz, kullanıcının daha geniş bir pazar ve donanım yelpazesine erişim sağlaması yolunda köprü kurmak için yorulmadan çalışıyor.

E-ticaretin incelikleri noktasındaki hakimiyetimiz doğrultusunda geliştirdiğimiz uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikamızla, nihai tüketiciyi harekete geçirmek için ihtiyaç duydukları her şeyi eksiksiz sağlıyoruz.

TSE belgeli satış sonrası hizmet yeterlilik belgesine sahip olan teknik servis birimimiz, müşteri beklentisini karşılama noktasında proaktif çözümler sunuyor.

Bireysel müşterileri, toptan bayi ve kurumsal firma satışlarımızda sunduğumuz cazip fiyatlar ve fırsatlarla, güvenli bir online alışveriş ayrıcalığından yararlanmak isteyen herkesi mutlu etmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

100% MEMNUNİYET

Orjinal Ürünler

%40'a Varan İndirimler

Fiyatları indirdik

Ücretsiz Kargo

Adresinize Teslim

15 Gün içinde İade

Kolay İade