MARKA İÇERİKLERİ

Spor ve Müzik Tutkusunu Birleştiren HAKII Türkiye’de!

Sporculara Yönelik Ürünleriyle HAKII Daima Yanınızda

İlk defa 2017 yılında Havit’in h serisi olarak yola çıkan marka, daha sonra tüketicilerden aldığı olumlu geri dönüşler ve ticari başarının ardından HAKII adı altında bağımsız bir marka oldu. Şirket 2019’dan itibaren hareketli bir yaşama ilham veren ses teknolojilerini spor tutkunları ve dünyası ile buluşturdu.

İlham ve tasarımsal iyileştirmeler için gençler ve sporcular ile çalışan HAKII, ortaya dinamik ürünler çıkarmayı başardı. Hafif ve yüksek teknolojiyle donatılmış ürünler tüketiciler tarafından kabul gördü. Bir noktada 2022 Pekin Olimpiyatları’nda bile kendine yer buldu. Peki bir süredir Türkiye’de de faaliyet gösteren şirketin öne çıkan ürünleri neler?

Spor ve Müziğin Birleştiren Marka

Müzik dinlemek hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Seyehat ederken, çalışırken ve hatta spor yaparken dahi müzik dinliyor, adeta melodilerden enerji ve ilham alıyoruz. Ancak özellikle sportif çalışmalar sırasında çoğu kulaklık bizi yarı yolda bırakıyor. Bu noktada ise devreye spor ve sporcular için özel olarak üretilen HAKII ürünleri devreye giriyor.

HAKII’nin Türkiye’deki ürünleri neden ucuz?

Türkiye’de yaklaşık bir senedir CYN Bilişim Teknolojileri distribütörlüğünde aktif satış gerçekleştiren HAKII; Hepsiburada, Teknosa, Trendyol, Turkcell Pasaj, N11 gibi açık pazar yerlerinin yanı sıra D&R mağazalarında da tüketicilerle buluşuyor. Ancak pek çok kişinin aklındaki soru işareti ise “HAKII kulaklıklar neden bu kadar uygun fiyatlı?” oluyor.

Aslında HAKII, pek çok alanda karşılaştığımız basit ama etkili bir stratejiyi uyguluyor. Tıpkı Steam‘de satılan bazı oyunlar, Spotify ya da Apple Music gibi bu kulaklıklar da yerel fiyatlandırmaya sahip. Bu sayede yurt dışındaki fiyatlara ya da dolar kuruna çevirildikten sonra olması gereken fiyata rağmen çok daha ucuz ve erişilebilir bir meblağ karşılığında tüketicilerle buluşuyor.

Merkezine sporcuları koysa da her kullanıcıya hitap eden HAKII ürünleri için yukarıda belirttiğimiz alışveriş platformları ya da D&R mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete.net

Marka İçerikleri